Wydanie bieżące

15 lipca 14 (62) / 2006

LETNI OGRÓD TEATRALNY

A A A
1 lipca 2006 (sobota), godz. 21.00

INAUGURACJA
J. Weis - O Spišák: „Bianka Braselli, kobieta o dwóch głowach“
Teatro Tatro (Nitra/SK)

2 lipca 2006 (niedziela), godz. 16.00
Letnia Grządka Teatralna
Krystyna Miłobędzka: „Siała baba mak”
Teatr Lalek Banialuka (Bielsko-Biała)

2 lipca 2006 (niedziela), godz. 20.00

I wieczór kabaretowy: Limo: „Miasteczko”, Jachim Presents: „Benefis”

8 lipca 2006 (niedziela), godz. 21.00
Hermetyczny Garaż i GCK prezentują: spektakl audio pt. "Stolik"
formacji muzycznej Karbido z Wrocławia

9 lipca 2006 (niedziela), godz. 16.00
Letnia Grządka Teatralna
„Wrażliwość” (na motywach baśni J.CH. Andersena pt. "Stokrotka")
Teatr CoNieco (Białystok)

15 lipca 2006 (sobota), godz. 21.00
Miro Gavran: „Wszystko o kobietach”
Teatr Ludowy (Kraków)

16 lipca 2006 (niedziela), godz. 16.00
Letnia Grządka Teatralna
J. Łabacz, P. Pelczar: „Sznurkowe skrzaty”
Teatr Wielkie Koło (Będzin)

16 lipca 2006 (niedziela), godz. 20.00
I wieczór muzyczny:
Grupa Meritum
Paweł Szamburski - klarnet
Tomasz Bandyra - gitara basowa
Karol Maśluszczak - fortepian elektr. Fender Rhodes
Roman Ślefarski - perkusja
DJ Lenar

22 lipca 2006 (sobota), godz. 21.00
Wolter: „Kandyd czyli optymizm”
Teatr Baj Pomorski (Toruń)

23 lipca 2006 (niedziela), godz. 16.00
Letnia Grządka Teatralna
Carlo Collodi: „Pinokio”
Teatr Baj Pomorski (Toruń)

23 lipca 2006 (niedziela), godz. 20.00
II wieczór muzyczny:
Yass Ensemble
Tymon Tymański - gitara
Antoni Ziut Gralak - trąbka, tuba
Marcin Ślusarczyk - saksofon altowy i barytonowy
Wojtek Mazolewski - gitara basowa
Kuba Staruszkieiwcz - perkusja

29 lipca 2006 (sobota), godz. 21.00
„Architekt i Cesarz Asyrii” wg Fernando Arrabala
Stowarzyszenie Teatralne Badów

30 lipca 2006 (niedziela), godz. 16.00
Letnia Grządka Teatralna
Marta Guśniowska: „Baśń o rycerzu bez konia”
Teatr Animacji (Poznań)

30 lipca 2006 (niedziela), godz. 20.00
II wieczór kabaretowy: TZDS: „Kim jest człowiek-lampa?”, Grzegorz Halama Oklasky: „wygłupy przez duże W”

5 sierpnia 2006 (sobota), godz. 21.00
„...a diabłu ogarek...” na motywach opowiadania Wiesława Dymnego „Oskarżony”
Teatr Studio Mobile (Kraków)

6 sierpnia 2006 (niedziela), godz. 16.00
Letnia Grządka Teatralna
”Błękitna rapsodia”
Teatr Pinezka (Gdańsk)

12 sierpnia 2006 (sobota), godz. 21.00
Ivan Bukovćan: „Stryczek dla dwóch czyli rzeź domowa”
Teatr KTO (Kraków)

13 sierpnia 2006 (niedziela), godz. 16.00
Letnia Grządka Teatralna
Ewa Szelburg-Zarembina: „Wesołe historie”
Teatr Ateneum (Katowice)

13 sierpnia 2006 (niedziela), godz. 20.00
III wieczór muzyczny:
Mika Urbaniak Quartet
Mika Urbaniak - śpiew
Jan Smok Smoczyński - fortepian elektr. Fender Rhodes i organy Hammonda
Krzysztof Pacan - gitara basowa
Arek Skolik - perkusja

19 sierpnia 2006 (sobota), godz. 21.00
Andrzej Saramonowicz: „Testosteron”
Teatr Polski (Bielsko Biała)

20 sierpnia 2006 (niedziela), godz. 16.00
Letnia Grządka Teatralna
Hanna Januszewska: „Kot w butach”
Teatr Dzieci Zagłębia (Będzin)

27 sierpnia 2006 (niedziela), godz. 20.00
III wieczór kabaretowy: Hlynur: „Formy i konwencje” , Kabaret Hrabi: „Pojutrze”